+123 456 4444

Depilacja laserem – jakie oferuje zalety?

Masz już dość regularnego golenia włosków na nogach? Często masz podrażnioną skórę po depilacji? Zależy Ci na oszczędności czasu? W takich przypadkach pomyśl o umówieniu się na wizytę w gabinecie oferującym depilację laserową. Zobacz, czym dokładnie jest ten zabieg, dla kogo jest on polecany i jakie oferuje on efekty!

Czym jest zabieg depilacji laserem?

Zabieg polegający na depilacji laserowej polega na usuwaniu włosków z użyciem lasera. Laser generuje wtedy energię cieplną, która powoduje miejscowe uszkodzenie mieszków włosowych. W rezultacie zniszczony mieszek nie produkuje już nowych włosków, dzięki temu skóra pozostaje gładka.

Depilacja laserowa jest procedurą prowadzoną już od wielu lat. Teraz w gabinetach, które ja prowadzą, można skorzystać z nowoczesnych urządzeń, które usuwają włoski nie tylko wyjątkowo skutecznie, ale również delikatnie i bezpiecznie.

Za pomocą depilacji laserowej można zatem całkowicie zatrzymać odrost włosków, aby cieszyć się z pięknej skóry i komfortu przez lata.

Jakie obszary można depilować laserem?

Dużą zaletą depilacji laserowej jest jej wszechstronność, ponieważ może być ona używana w przypadku usuwania włosków w różnych partiach ciała człowieka.

Najczęściej włoski usuwane są laserem na nogach, pod pachami oraz w okolicy bikini. Te trzy rodzaje zabiegów są bardzo popularne u kobiet, które chcą cieszyć się z aksamitnie gładkiej skóry bez konieczności regularnego golenia.

Kobiety często decydują się również na zabiegi depilacji wąsika nad górną wargą. Rosnące w tym miejscu włoski uznawane są często za defekt estetyczny, więc są one regularnie woskowane albo golone. Decydując się na zabieg depilacji laserowej, można usunąć je na stałe.

Warto też wskazać, że depilacja laserowa może być wykorzystana podczas usuwania włosków w innych miejscach, na przykład mogą być to obszary jak plecy, klatka piersiowa, brzuch, pośladki, ręce.

Gdzie można skorzystać z depilacji laserowej?

Zabiegi depilacji laserowej są dzisiaj bardzo popularne i można skorzystać z nich w różnych lokalizacjach.

Gdy planowana jest depilacja laserowa w Krakowie, w mieście tym działa wiele gabinetów, które prowadzą ją z wykorzystaniem nowoczesnego zaplecza. Z ich usługami można łatwo zapoznać się w internecie, gdzie dostępne są informacje dotyczące dostępnych urządzeń oraz cenniki.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jakie są dostępne oferty, wystarczy skorzystać ze stron internetowych gabinetów, gdzie można znaleźć dokładne informacje.

Czy depilacja laserowa może być prowadzona u każdego?

Dzięki depilacji laserowej można pozbyć się włosków bardzo łatwo i szybko, natomiast warto pamiętać o tym, że zabieg ten ma określone przeciwwskazania i nie może być on przeprowadzony u każdego.

Przede wszystkim dużo zależy od wybranej techniki zabiegowej, ponieważ do depilacji można korzystać z różnych typów laserów.

Aktualnie używane są nowoczesne lasery, które mogą działać również na włoski jasne, podczas gdy starsze modele nie pozwalały na ich usuwanie. Także możliwe jest obecnie usuwanie włosków na skórze opalonej.

Należy jednak pamiętać o tym, że depilacja laserowa nie powinna być prowadzona u osób, które mają infekcje skórne, rany, dolegliwości dermatologiczne. Więcej informacji może udzielić specjalista prowadzący zabieg depilacji.

Jaka jest cena depilacji laserowej?

Koszty związane z depilacją laserową są zróżnicowane, dlatego też warto wcześniej sprawdzić dostępne oferty w gabinetach.

Depilacja laserowa zwykle rozpoczyna się od około 100 złotych za mały obszar, natomiast duży obszar jest wydatkiem nawet ponad 500 złotych, na przykład w przypadku nóg. Trzeba przy tym pamiętać, że zaleca się wykonanie zabiegów w serii, czyli najczęściej od 3 do 6 procedur.